Varškėčiai orkaitėje be miltų

Varškėčiai orkaitėje be miltų yra sveikas ir lengvas patiekalas, kuris gali būti tinkamas pietums, tiek vakarienei. Yra keletas receptų, kaip paruošti varškėčius orkaitėje be miltų. Pavyzdžiui, viename recepte reikia sumaišyti varškę, avižų sėlenas, kiaušinius ir agavų sirupą, palikti masę pastovėti 15-20 minučių, formuoti varškėčius ir kepti orkaitėje 20 minučių, 175°C temperatūroje.

Kitame recepte reikia sumaišyti birią varškę su ruginiais miltas, prinokusiais bananais, kiaušiniais, kepimo milteliais, aliejumi, agavų sirupu ir druska, formuoti rutuliukus ir kepti orkaitėje 20 minučių, 180°C temperatūroje.

Dar viename recepte reikia sumaišyti varškę, kiaušinius, avižinius miltus, sviestą, druską ir cukrų, formuoti varškėčius ir kepti orkaitėje 200°C temperatūroje.

Visi šie receptai yra paprasti ir greiti, o varškėčiai yra sveiki ir maistingi. Jie gali būti valgomi kaip pagrindinis patiekalas arba kaip užkandis. Varškė yra mažai kalorijų turintis produktas, joje daug baltymų ir mažai riebalų, todėl varškėčiai yra tinkamas patiekalas tiems, kurie nori palaikyti sveikatą.

Ingredientai:

  • 220 g varškės;
  • 20 g kukurūzų krakmolo;
  • 1 trynys;
  • Apelsino žievelė;
  • Cukraus pakaitalas arba cukrus.

Paruošimas

  1. Įkaitinkite orkaitę iki 180°.
  2. Sumaišykite visus ingredientus, padalinkite į 7 dalis ir suformuokite rutuliukus.
  3. Padėkite juos ant kepimo popieriaus ir šiek tiek prispauskite.
  4. Kepkite iki auksinės rudos spalvos 20-30 minučių.

Varškėčiai be miltų yra paruošti. Skanaus.Parašykite komentarą