Moliūgų skonio Margarita

Amerikietiškas šiuolaikinis kokteilis švenčiantiems Helovyną. Amerikiečiai mėgsta moliūgus ir margaritas, todėl moliūgų pyragui skirtus prieskonius (Pumpkin spice) deda net į kavą. Kas gi tie moliūgų pyrago prieskoniai? Maltų gvazdikėlių, imbiero, cinamono ir muskato riešuto mišinys. Mes į juos dar mėgstame pridėti maltų baltųjų pipirų.

Šį rudenišką kokteilį paruošite visiškai nesunkiai. Tačiau reikės šiek tiek pasistengti.

Ingredientai:

1 skardinės moliūgų tyrės ( vietoje jos galite imti kokį 1/4 dalį moliūgo ir supjaustyti jį didokais gabalais. Po to dėti šiuos gabalus į elektrinę trintuvę ir sutrinti iki košelės).

60 ml moliūgų sirupo (drąsiai galite keisti paprastu cukraus sirupu, tik teks pridėti moliūgų prieskonių- gvazdikėlių, kvapiųjų pipirų, muškato riešuto ir cinamono- visi turi būti malti ir visi po žiupsnelį).

  • 1/2 puodelio (125 g rudojo cukraus);
  • 2 puodelių vandens;
  • 1/2 laimo sulčių;
  • 60 ml tekilos;
  • 15 ml apelsinų likerio;
  • Daug ledukų.

Paruošimas

  1. Pirmiausia paruošiamas sirupas.
  2. Giliame puodelyje ar gilioje keptuvėje išmaišyti 1 skardinėlę arba 1 puodelį trintų moliūgų, cukrų ir 2 puodelius vandens. Išmaišyti ir pakaitinti 15 minučių. Nukelti nuo ugnies, leisti pravėsti ir nukošti. Jei neturite moliūgų sirupo- į moliūgą suberti gvazdikėlius, cinamoną, kvepiančiuosius pipirus ir muškato riešutą ( maltų ir po žiupsnelį- skonį reguliuokitės patys).
  3. Į nukošto moliūgo sultis supilti 1/2 laimo sultis, 60 ml moliūgo sirupo, 15 ml apelsinų sirupo ir viską supilti į ledukų pripildytą šeikerį. Gerai išplakite ir išpilstykite į taures. Kad kokteilis būtų kaip tikra Margarita- sudrėkintus kokteilio taurės kraštus prieš pilant gėrimą pasukiokite stambios druskos kruopelytėse.

Linksminkitės atsakingai.Parašykite komentarą