Kopūstų salotos su majonezu

Skanios ir sveikos salotos iš šviežių daržovių! Daržovių salotos yra ne tik puikus užkandis, bet ir puikus priedas prie bet kokių mėsos patiekalų. Šviežių kopūstų salotos yra puikus to įrodymas. Kaip užpilą galite naudoti majonezą arba grietinę. Kopūstuose yra gana daug mūsų organizmui taip reikalingų naudingų medžiagų ir mikroelementų. Todėl patiekalai iš šviežių kopūstų ant mūsų stalo turėtų užimti gana garbingą vietą. Stenkitės maitintis sveikai!

Ingredientai:

 • Kopūstai – 400 g;
 • Agurkai – 2 vnt.;
 • Žalieji svogūnai – 50 g;
 • Kiaušiniai – 3 vnt.;
 • Majonezas – 50 g.

Paruošimas:

Gydytojai primygtinai rekomenduoja mamoms maitinti savo vaikus šviežiais kopūstais, kad jie užaugtų stiprūs ir sveiki. Kopūstų salotos yra gana lengvai paruošiamos ir labai prieinamos ingredientų atžvilgiu. Kai tik pavasarį atsiranda šviežios daržovės ir prieskoninės žolės, visada stengiuosi ruošti pakankamai daržovių salotų.

 1. Prieš ruošdami salotas paruoškite visus reikalingus ingredientus – nuplaukite agurkus ir žalumynus. Išvirkite, atvėsinkite ir nulupkite kiaušinius.
 2. Smulkiai susmulkinkite kopūstą ir pamaigykite rankomis. Kuo ploniau pjaustysite, tuo salotos bus skanesnės! Kopūstai išskirs šiek tiek sulčių ir taps minkštesni.
 3. Agurkus supjaustykite juostelėmis ir suberkite į kopūstą.
 4. Sudėkite smulkiai pjaustytus žalius svogūnus ir pjaustytus virtus kiaušinius.
 5. Į salotas įpilkite šiek tiek majonezo pagal savo skonį. Viską gerai išmaišyti.
 6. Negalima patiekti salotų tame pačiame inde, kuriame jas ruošėte. Paruoštas salotas geriausia sudėti į salotų dubenį ir šiek tiek atvėsinti šaldytuve.

Šios salotos tikrai pradžiugins tiek Jus, tiek Jūsų svečius savo gaiviu ir lengvu skoniu. Jei į salotas įdėsite šiek tiek susmulkinto česnako, gausite visiškai naują skonį ir aromatą. Patiekite šeimos vakarienei ar šventiniam stalui. Skanaus!1 komentaras apie “Kopūstų salotos su majonezu”

 1. Puikus receptas. Gaivios ir lengvos salotos! Labai dažnai ruošiu šias kopūstų salotas, bet niekada anksčiau nedėjau kiaušinių. Susidomėjau ir nusprendžiau pagal Jūsų receptą pagaminti šviežių kopūstų salotas su majonezu.

  Gaminau be jokių pakeitimų, naudojau šviežią jauną baltąjį kopūstą. Mano šeimai labai patiko jūsų receptas, ačiū už nuostabų variantą!

  Atsakyti
Average
4.5 Based On 1

Parašykite komentarą