☑️ Kaip pagaminti krevetes?

Kaip skaniai pasigaminti krevetes

Kad jos išlaikytų visas jose esančias maistines medžiagas, būtų švelnios ir kvapnios?

Norėdami pagaminti tikrai skanias krevetes, turite mokėti jas tinkamai išsirinkti. Pirkite tik krevetes su trupučiu glazūros, be juodų dėmių ant galvos ir riesta uodega – tai kokybiško produkto požymiai.

Jei pakuotėje su krevetėmis radote sniego, produktas buvo laikomas netinkamai ir ne kartą atšildytas. Jei krevetės turi juodą galvą, vadinasi, jos serga. Tačiau žalia galva neturėtų jūsų klaidinti. Taip atsitinka, jei krevetės minta tam tikro tipo planktonu.

  • Naudingiausios yra rudos krevetės su ikrais.

Labai dažnai, norėdami sutaupyti laiko, krevetes atšildome mikrobangų krosnelėje arba panardiname į karštą vandenį. Tai nėra visiškai teisinga. Taip atšildytos krevetės praranda naudingas savybes, nepakartojamą aromatą ir skonį. Rekomenduojama jas atšildyti kambario temperatūroje.


Dažniausias krevečių paruošimo būdas yra virimas

Kaip ir kiek laiko reikia virti krevetes
Skaitykite – Kiek laiko reikia virti krevetes

Kad jos būtų švelnios, sultingos ir skanios, krevetės turi būti tinkamai išvirtos. Pirma, kambario temperatūroje atšildytos krevetės sudedamos į kiaurasamtį ir nuplaunamos po vėsiu vandeniu. Puodą su vandeniu uždėkite ant viryklės ir užvirkite, į vandenį įpilkite prieskonių pagal skonį. Krevetės gausis ypač skanios, jei į virimo vandenį įdėsite pusę citrinos, supjaustytos griežinėliais, lauro lapą, česnaką, pipirų žirnelius, gvazdikėlius, porą šaukštų pomidorų pastos.

5 Naujausi receptai su krevetėmis

[RSSImport display=”5″ feedurl=”https://valgome.lt/receptai/recipe-tag/krevetes/feed/” use_simplepie=”true”]

Svarbu: nedėkite krevečių į verdantį vandenį, o darykite priešingai – užpilkite jas verdančiu vandeniu. Jos turi būti laikomos šiame kvepiančiame sūryme 5 minutes. Jei krevetės jau virtos ir buvo užšaldytos, užteks jas virti poros minučių. Paruoštos pagal šį receptą krevetės bus skanios, aromatingos ir sveikos.

Jei krevetes ruošiate kaip alaus užkandį, vandenį reikia sūdyti daug daugiau nei ruošiant kitus patiekalus.


Beprotiškai skanios yra keptos krevetės

Kiek kepti krevetes
Skaitykite – Kiek laiko reikia kepti krevetes

Prieš kepant, krevetes reikia atšildyti, kruopščiai nuplauti ir nusausinti (pradžiovinti), tada sudėti į karštą keptuvę su aliejumi ir kepti, kol skystis visiškai išgaruos, pagardinti prieskoniais ir druska pagal skonį. Svarbu jas neperlaikyti ant ugnies, kitaip krevečių mėsa gausis kaip guma.


Taip pat skaitykite: Kaip valyti krevetes?