Kaip pasigaminti kokteilį?

Uogų kokteilis

Receptas: 200 g vyšnių ir mėlynių mikso, 100 g braškių. Gerai nuplaukite uogas ir suplakite trintuve. Tada įdėkite 1/4 prinokusio avokado ir apie 100 ml natūralaus jogurto be skonių. Ir vėl suplakite.

Egzotiškas kokteilis

Receptas: 1 bananas, 3 persikai, 200 ml nesaldinto jogurto be priedų, 10 g vanilinio cukraus, 2 šaukštai šviežių apelsinų sulčių, 1 valg. šaukštas avižinių dribsnių ir nedidelė sauja skrudintų migdolų.

Supjaustykite ingredientus į dalis, sudėkite viską į trintuvę ir suplakite su jogurtu.

Atogrąžų kokteilis

Receptas: 200 g mango, 1/2 mažo meliono, 1/3 ananasų (konservuotų), 1/2 puodelio skrudintų migdolų ir 100 ml pieno. Standartiškai viską sudėkite į trintuvę ir suplakite.

Mėlynė ir bananas su prieskoniais

Receptas: 200 g mėlynių, 2 bananai, 3 šaukštai avižinių dribsnių, žemės riešutų ir kakavos, 1 valgomasis šaukštas medaus, žiupsnelis cinamono ir 150 ml nesaldinto jogurto be priedų.

Apelsinų-mangų gėrimas

Receptas: 400 ml šalto vandens, 1/4 puodelio cukraus, 4 dideli apelsinai ir 200 ml mango nektaro. Tai greičiausiai gausis ne vaisių gėrimas, o vasariškas gėrimas su minkštimu, kuris puikiai numalšina troškulį. Cukrų ištirpinkite vandenyje, išspauskite sultis iš apelsinų ir supilkite į saldų vandenį. Pabaigoje įmaišykite mango nektarą į mišinį ir viskas. Pateikite su ledukais! Bus labai skanu.