Gydomieji mišiniai su medumi

Pagaliau atėjus tikrai žiemai bei spustelėjus šaltukui dažną mūsų pradėjo persekioti peršalimo ligos bei įvairūs virusai. Norint to išvengti reikia stiprinti imuninę sistemą. Štai pateikiame Jums keletą liaudies medicinos receptų su medumi, kurie padės sustiprinti įmunitetą ar išsigydyti tam tikrą negalavimą.

Peršalimo ligos

  • Visų peršalimo ligų veiksmingiausi vaistai yra imbiero šaknis, medus ir citrina. Sumalkite imbiero šaknį ir citriną su žievele, sumaišykite su medumi. Šį mišinį vartokite po 1 šaukštelį kelis kartus per dieną.
  • Slogos gydymas: medų sumaišykite su raudonųjų burokėlių sultimis santykiu 2:1. Šį mišinį lašinkite į nosį 4-5 kartus per dieną po 5-6 lašus.
  • Kosulio gydymas: juodajame ridike išpjaukite duobutę, įdėkite medaus ir palikite, kol medus ištirps. Gauto sirupo gerkite po 1 šaukštelį 3-4 kartus per dieną prieš valgį ir prieš miegą.
[the_ad_placement id=”h2-1-desktop”][the_ad_placement id=”h2-1-mobile”]
  • Gerklės, trachėjos ir nosiaryklės uždegiminės ligos: mažais gabalėliais supjaustykite seno alijošiaus lapus ir sumaišykite su medumi santykiu 5:1. Gerkite šio mišinio 1-2 mėnesius po 1 šaukštelį 3 kartus per dieną.
  • Susirgus gripu patariama sumaišyti lygiomis dalimis medų su krienų sultimis arba susmulkintais česnakais ir šio mišinio išgerti po 1 šaukštą su šiltu vandeniu prieš miegą.
[the_ad_placement id=”h2-2-desktop”][the_ad_placement id=”h2-2-mobile”]