Vienos pradeda sveikiau maitintis, kitos sportuoti, kad šiltąjį sezoną būtų galima pasitikti atrodant gražiau ir liekniau. Tačiau apimčių mažinimas niekada nebuvo pati lengviausia misija. Dažnai išbandžius įvairius svorio metimo būdus, norimi rezultatai vis tiek atrodo nepasiekiami. Ko dar būtų galima imtis ir kur slypi niekaip nenukrentančio svorio problema?
Skirtingi apimčių mažinimo būdai
Šiandien galima atrasti tikrai nemažai įvairių svorio metimo priemonių ir būdų, tačiau kyla klausimas, kurie iš jų iš tiesų yra veiksmingi? Vieni sakys, kad geriausia ką galima rasti – anticeliulitinis arba limfodrenažinis masažas, kiti – sportas ir subalansuota mityba. Šiek tiek plačiau kalbame apie tuos populiariausius variantus, jų privalumus ir trūkumus.
- Dietos. Šis būdas veiksmingas, tačiau suteikiamas nukritusio svorio efektas trumpalaikis. Vos pasibaigus dietos laikotarpiui ir grįžus prie įprastos mitybos, nukritęs svoris grįžta. Be to, dietos alina organizmą, todėl tai nėra rekomenduotinas būdas mesti svorį.
- Maisto derinimas. Kitas būdas, siekiant greičiau numesti svorio, vietoj dietų rinktis dietologo suderintą mitybos planą. Apimčių mažinimas nėra labai efektyvus, jei tai nederinama kartu su aktyvia fizine veikla, tačiau atsisakius kai kurių produktų galima išspręsti kitas sveikatos problemas.
- Papildomi liekninamieji preparatai. Ne pats geriausias, bet taip pat gana populiarus svorio metimo būdas. Visgi, dažnai tai gali pakenkti sveikatai ir bendrai savijautai.
- Individualios treniruotės. Taip pat dažnai pasirenkamos asmeninio trenerio konsultacijos, kartu derinant ir mitybą, ir sportą. Tai efektyviau nei pirmieji du minėti būdai, tačiau dažnai reikalauja kantrybės ir nemažai laiko.
Kai įprastos priemonės negelbėja – gelbės limfodrenažinis masažas
Tiems, kurie išbandė ne tik dietas ir liekninamuosius preparatus, bet ir aktyvų sportą, tačiau niekaip nepasiekia norimų formų ir svorio, gali būti, kad trukdžiu tapo sutrikusi medžiagų apykaita. Ši problema dažnai yra paveldima genetiškai. Kai medžiagų apykaita organizme yra sulėtėjusi, organizmas lėčiau pasisavina maistą, dar lėčiau paverčia sudegintas kalorijas energija. Tokiu atveju gali negelbėti nei sportas, nei dietos, nei subalansuota mityba.
Visgi, apimčių mažinimas gali tapti lengvesne užduotimi, o taip yra būdas medžiagų apykaitą šiek tiek pagreitinti. Kaip? Anticeliulitinio masažo pagalba. Pulsinio vakuuminio masažo metu pagreitinama mikrocirkuliacija, o tuo pačiu iš organizmo lengviau pasišalina toksinai ir produktai, užsilikę dėl lėtos medžiagų apykaitos.
Vasarai pasiruoškite lengviau ir paprasčiau – užsiregistruokite anticeliulitinio masažo procedūrai ir leiskite sau ne tik sulieknėti, bet ir truputį atjaunėti.
2 komentarai apie “Kaip sulieknėti iki vasaros?”
Komentarai yra išjungti.