Kaip iš vyšnių išimti kauliukus?

Nuo mano vaikystės praėjo daug laiko. Bet vis tiek laikausi močiutės patarimų ir mielai jais pasidalinsiu. Yra net 3 būdai, kaip išimti sėklas iš vyšnių.

Kaip išimti kauliukus iš vyšnių: 3 būdai

Pirmas metodas: Butelis

Pirmas metodas: Butelis

Šis metodas yra greičiausias ir patogiausias. Jums reikės įprasto stiklinio butelio. Pavyzdžiui, nuo vyno ar “Coca-Cola”. Jums taip pat reikia suši lazdelės ar šiaudeliu. Procesas yra pakankamai paprastas. Pirmiausia uždėkite uogą ant butelio kaklo. Tada pradurkite uogą. Sėkla atsiras butelio viduje, o uoga bus paruošta naudoti. Be to, taikant šį metodą rankos bus švarios.

Antras metodas: Pincetas

Antras metodas: Pincetas

Antras būdas yra geras, jei norite sveikos uogos. Tiesiog paimkite paprastą pincetą ir pašalinkite sėklas iš kiekvienos vyšnios. Rezultatas – graži uoga, kurią galima naudoti dekoruojant desertus.

Trečias metodas: Sąvaržėlė

Trečias metodas: Sąvaržėlė

Ko gero šį metodą galima pavadinti klasikiniu. Norėdami pašalinti sėklas iš vyšnių, galite naudoti sąvaržėlę. Ji padės jums, jei po ranka nebus pinceto ar butelio. Be to, vietoj sąvaržėlės tiks įprastas plaukų segtukas. Bet šis metodas nėra labai patogus. Pirma, jūs galite gana susitepti patys ir sutepti viską aplinkui. Antra, galite pamiršti apie tai, jog vyšnia liks sveika. Šis kauliukų šalinimo būdas tinka tada, kai jums reikia vyšnias paruošti kompotui ar uogienei.


Taip pat skaitykite: Kaip džiovinti vyšnias?

Kaip matote, iš vyšnių išimti kauliukus visai nesunku. Be to, tai galima padaryti labai paprastai ir patogiai. Jums nereikės plauti visų paviršių ir drabužių nuo vyšnių sulčių. Pats procesas užtruks labai mažai laiko. Būtinai pasidalykite šiuo straipsniu su savo draugais. Esame tikri, kad tai gali būti jiems naudinga!