Kiaušinių dažymas kopūstais

Ar kada galėjote pagalvoti, kad galite Velykų kiaušinius, nudažyti natūralia mėlyna spalva raudonaisiais kopūstais? Šiandien aš jums parodysiu, kaip tiksliai Velykoms dažyti kiaušinius kopūstais. Tai labai paprasta!

Natūraliai dažyti kiaušiniai yra tiesiog nuostabūs. Priklausomai nuo to, kiek laiko paliekate kiaušinius mišinyje, gausite daugybę mėlynos spalvos atspalvių, nuo šviesiai šviesiai mėlynos iki pat gražios indigo spalvos.

Šis įdomus alternatyvus būdas marginti velykinius kiaušinius (atsisveikinkite su pigiais chemineis dažais) duoda jums tokius gražius, gyvybingus rezultatus, kad daugiau niekada nenorėsite dažyti tais paruoštais kiaušinių dažų rinkiniais!

Kopūstais dažyti kiaušiniai
Kopūstais dažyti kiaušiniai

Kaip dažyti kiaušinius kopūstais

Jums reikės:

  1. Susmulkinkite visą raudoną kopūstą, tada įdėkite į didelį puodą. Įpilkite tik tiek vandens, kad apsemtų kopūstus, tada užvirinkite ant dydelės ugnies.
  2. Mišiniui užvirus, ugnį sumažinkite iki vidutinio lygio ir troškinkite apie valandą. Leiskite mišiniui atvėsti, kai jis bus šiltas, nupilkite skystį per koštuvą, kad pašalintumėte kopūstus.
Kopūstas kiaušinių dažymui
Kopūstas kiaušinių dažymui
  1. Įpilkite 4 šaukštus acto į kopūstų skystį. Įdėkite kietai virtus kiaušinius į gauta skystį ir laikykite juos ten tiek, kol jie nusidažys į jūsu norimas spalvas.
  2. Laikant kiaušinius valandą, jie nusidažys žydra spalva. Norint išgauti kuo tamsesne spalvą, rekomenduojame kiaušinius kopūstų skystije palaikyti per naktį. Taip jie įgaus gražia indigo spalvą.
Kiaušinių dažymas kopūstais
Kiaušinių dažymas kopūstais