Kaip išsirinkti virdulį?

Renkantis virdulį reikia atkreipti dėmesį į keletą pagrindinių dalykų:

Virdulio galia

Kuo virdulys galingesnis, tuo greičiau užvirs vanduo.

Virdulio talpa

Virdulio dydis priklauso nuo Jūsų poreikių, tačiau kuo jis talpesnis, tuo daugiau galite vienu metu užvirinti vandens. Nepaisant talpos, dabartiniuose virduliuose yra galimybė užvirinti tik vienam puodeliui reikalingą vandens kiekį, todėl Jūs galite įsigyti ir didesnio litražo virdulį, tik tam kad turėti galimybę užvirinti didesnį kiekį vandens sulaukus svečių.

Iš ko virdulys pagamintas

Renkantis virdulį reikia atkreipti dėmesį į keletą pagrindinių dalykų

Virduliai būna pagaminti iš plastiko, nerūdijančio plieno, keramikos ir stiklo. Ryškiausias skirtumas tarp šių virdulių yra skleidžiamas garsas. Nerūdijančio plieno virduliai triukšmingiausi. stikliniai virduliai tylesni už nerūdijančio plieno, tačiau veikia garsiau nei plastikiniai. Plastikiniai mažiausiai triukšmingi iš išvardintų virdulių.

Virdulio saugumas

Virduliuose galima rasti daug įvairių funkcijų, kurios skirtos saugumui užtikrinti, tokių kaip savaiminis išsijungimas užvirus vandeniui, apsauga nuo išvirimo, neslystantis padas, vėsios sienelės, apsauga nuo vandens taškymosi ir t.t.

Kitos virdulio savybės, tokios kaip garsinis signalas, susisukantis laidas, filtrai nuo kalkių ir nuosėdų ir t.t., yra skirtos jo naudojimo patogumui bei praktiškumui. Mūsų elektroninėje parduotuvėje galite rasti įvairių gamintojų, tokių kaip Electrolux, philips, bosch, bomann, adler, braun ir t.t. virdulių. Virdulius Jums pristatysime dviejų darbo dienų laikotarpyje!