5 virtuvės įrankiai kuriuos vertėtų pakeisti kiekvienais metais

Šie virtuvės reikmenys ir stalo įrankiai turi savo galiojimo laiką. Laikui bėgant, dėl nuolatinio naudojimo, jie gali tapti daugelio bakterijų šaltiniu, ir jie būtinai turi būti gan dažnai keičiami. Ką šiandien turėtumėte pakeisti savo virtuvėje?

Indų rankšluoščiai

Indų rankšluoščiai virtuvei

Valydami indus, šluostydamiesi rankas ar šluostydami stalą, indų rankšluosčiai per dieną prisigeria šimtus bakterijų. Taip, jūs turėtumėte juos skalbti dažnai, tačiau kartą per metus būtų gerai išmesti senus ir nusipirkti naujus.

Indų kempinės

Indų kempinės virtuvei

 

Kaip ir rankšluosčiai, indų kempinės yra bakterijų sugerėjai. Rekomenduojama kempines keisti dažniau nei kartą per mėnesį.

Pjaustymo lentos

Pjaustymo lentos virtuvei

Nesvarbu ar tai medinė ar plastmasinė pjaustymo lenta, bet pjaustymo lentos turėtų būti jūsų metiniame pakeitimų sąraše. Aštrūs peiliai lentose padaro gilius griovelius į kuriuos gali patekti bakterijos. Patariame naudoti dvi atskiras lenteles pjaustymui, vieną – mėsai, žuviai ir t.t., o kitą – daržovėms ir vaisiams.

Plastikiniai indai

Plastikiniai indai virtuvei

Kiek kartų panaudojote plastikinius indus? Net jei nusipirkote maisto laikymo indus, riebalus ir stiprius kvapus sunku panaikinti. Ateityje patariame nepagailėti finansų ir nusipirkti stiklinius maisto laikymo indus. Tai ne tik bus patogiau, bet ir sveikiau!

Mediniai virtuvės įrankiai

Mediniai virtuvės įrankiai

Mediniuose šaukštuose, šakutėse ar mentelėse gali būti įpjovimų ar įbrėžimų. Ten laikosi bakterijos. Jei vis dar naudojate mamos ar močiutės padovanotą šaukštą ar mentelę nuo 70-ųjų metų, apsvarstykite galimybę įsigyti naujus įrankius.