Kaip išvalyti grilio groteles?

Kada dar, jei ne vasarą, su draugais ir šeima išeiti į gamtą? Grynas oras, skanus maistas, maloni kompanija – galite susiburti nors kiekvieną savaitgalį. Tokią pramogą dažniausiai glumina tik uodai ir rebaluotos bei pridegusios grilio grotelės. Nesvarbų ką kepate, ar tai šašlykas, kepsniai, žuvis ar daržovės, grotelės visada būna sunkiai išvalomos.

Pasirodo, yra paprastas būdas. Dabar išeiti į gamtą yra dvigubai maloniau! Atkreipkite dėmesį į patarimus, kaip pašalinti riebalus, maisto likučius bei nuosedas nuo grotelių. Tai aktualų ne tik grilio grotelėms, tokių paprastų budų galite išvalyti ir orkaitės groteles.

Jums reikės:

Dydelio maišo (tai gali būti šiukšlėms skirtas maišas)
Skystas indų ploviklis

Grotelių valymo procesas

1. Į didelį maišą įpilkite 2-3 šaukštus indų ploviklio ir šiek tiek šilto vandens.

2. Vandenį ir ploviklį sumaišykite ir patrinkite, kad maišo viduje susidarytų putos.

Grotelių valymas maiše

3. Įdėkite groteles į maišą, išleiskite oro perteklių ir suriškite. Būtina užtikrinti, kad maišas būtų prilipes prie grotelių.

4. Maišą su grotelėmis palikite 10-12 valandoms. Po tokio proceso, riebalai ir pridege maisto likučiai pasišalins nuo grotelių akimirksniu. Tam tereikia jas nuplauti po šiltų vandienių.

Grotelių valymas

Kaip matote, groteles išvalyti maišo pagalba labai paprasta. Tai užtruks kelias sekundes. Rekomenduoju groteles valyti tik visiškai atvėsusias. Priešingu atveju karštas metalas paprasčiausiai ištirpins maišą.

Taip pat skaitykite: Kaip išvalyti orkaitę?