Kaip išsirinkti žalia mėsą

Madingos kulinarinės tendencijos šiandien yra orientuotos į sveiką vegetarišką maistą, šis sąrašas nėra taip dažnai baigiasi mėsos. Bet su šilumos atėjimas, visi staiga prisiminė apie šį produktą ir pradėti mokytis virėjas iš naujo. Tai reiškia, kad atėjo laikas Grilis, iškylą ir sodas! Tačiau tam, kad skaniai mėsos patiekalas ne tik meistriškai taiko savo kulinarinius sugebėjimus, svarbu pasirinkti kokybišką šviežią produktą.

Dėl savo maistinės vertės, mėsa yra vienas iš svarbiausių vietų žmogaus mitybos. Jame yra visą gyvūninių baltymų, kuri tarnauja kaip pastato blokus organizme. Mėsos produktai prisotintas vitaminais ir mineralais, ir kalcio, magnio, fosforo, cinko, vario ir geležies juose, yra tiesiog būtini normaliam vystymuisi ir funkcionavimui.

Paprastai žalia mėsa klasifikuojama pagal tipą gyvūnų: jautiena, veršiena, aviena, kiauliena, arkliena ir kitų dėl terminės būsenos: sušaldyti, atšaldyti, atvės ir pora, taip pat forma atostogas Parduodama – parduodamos pagal svorį, supakuoti ir pusgaminiai: malta , pasirengimas barbekiu ir daugiau.

Taigi, sušaldyti – tai reiškia mėsą, kad praėjo įšaldymą šaldiklyje 30 – 40 laipsnių žemiau nulio. Atvėsinta – produktas, kuris nėra saugomas ilgiau nei dvi dienas, o aušinamas 0 – 4 laipsnių šaldymas. Atvėsęs – mėsos, nes iš kurių pjovimo buvo ne daugiau nei vieną dieną. Jei produktas nebuvo parduodamas laiku, jis veikiamas arba vėsinimo ar užšaldyti. Ir paskutinis pora – vis dar šilta mėsa gyvūno tris valandas po skerdieną skerdenų. Tokia mėsa yra retai naudojamas maisto ruošimui, nes tai gana sunku, ypatingą skonį ir kvapą.

Išvaizda, spalva, kvapas, tekstūra – visi šie parametrai, kuriuos galima nustatyti, šviežumo ir kokybės produkto.

Rinkoje, o ne į parduotuvę! Mėsa – ne paprastas produktas, kuris gali būti paimtas į parduotuvę lentynos nežiūrėdami. Šiandien parduotuvėse yra pernelyg dažnai apgaulingus metodus, atsižvelgiant į pirkėjų. Žinoma, rinkos niekas neapsaugotas nuo to, tačiau norint nusipirkti geros šviežią mėsą, tai geriausia eiti ten.

Pažiūrėkite atidžiai spalvos! Mėsos spalva – viena iš pagrindinių funkcijų yra šviežias. Spalva kokybės jautiena raudona, ir jos riebalų sluoksniai – balta, kreminė arba geltona. Jei mėsa yra tamsi, raudona atspalvis yra arčiau rudos, tai nustatyti ilgą laiką, tai nėra verta. Spalva kokybės veršienos šviesiai rausvos, riebalų sluoksniai – baltas. Lengvesni mėsos, jaunesni gyvūnas. Kiaulienos taip pat turėtų būti nuo šviesiai rožinės iki raudonos Riebalai – baltos arba kreminės spalvos, bet kokiu atveju viena ir ta pačia spalva per visą storį. Vėlgi, vyresnio amžiaus gyvūnas buvo, tamsesnė ji bus mėsos. Jei matote limfmazgių gyvūno: prisiminti, jie turi būti šviesios spalvos, o ne patinusi.

Avinėlis šviesiai raudona spalva, o riebalų – balta, senų gyvulių mėsa – raudonai rudos spalvos, riebalų – geltonas. Paukštis oda turi būti lygūs, be plunksnų ir žala akivaizdi! Paukščio amžius yra nustatomas pagal odos ir riebalų spalva, jauna oda yra švelni ir balta, ir lengvosios alyvos. Vyresnio amžiaus paukštis, šiurkštesni ir labiau geltona oda ir riebalai. Snapas turėtų būti puikus, skerdenos sausas ir tvirtas, o oda ir kūnas ant gabalo – šiek tiek drėgna. Vištiena skiriasi nuo riebalų Gaidys mėsos, jų oda pašviesėja ir storesnis Gaidys oda šiek tiek melsvas atspalvis ir „Spurs“ ant savo kojų. Mėsos ančių ir žąsų raudonos spalvos, priešingai nei vištų ir kalakutų, į kurią jis yra šviesiai rožinis atspalvis.

Pasitikėkite savo nosį! Mes – plėšrūnai, ir geros mėsos mums kvapas yra malonus, todėl kvapas – vienas skirtumas. Skiriasi kvapas šaukia mums, kad mėsa yra ne pirmas šviežumo ir pirkti bet kuriuo atveju neįmanoma. Senas, tikras būdas mūsų močiutės, kaip kvapas mėsos kvapas „viduje“ perverti ją su peiliu šildomas.

Svarbi riebalų! Kūno riebalų, gali papasakoti daug. Pirma, ji turėtų būti balta arba grietinėlės kaip su ėriena atveju. Antra, ji turi turėti tinkamą konsistenciją, jautienos žlunga, ir aviena, priešingai, turi būti tankus. Trečia, riebalų neturi nemalonaus ar kartaus kvapo. Jei perkate marmurinė mėsa, atkreipti dėmesį į riebalų koncentracija aplink gabalas paviršiaus.

O lankstumo testas! Paspaudę ant mėsos, jis turėtų grįžti į savo pradinę padėtį, tai yra, neturi būti jokių įlenkimų ar žalos.

Sušaldyta mėsa! Pirkdami šaldytą mėsą, atkreipkite dėmesį į garsą, kuris išduodamas kai paliesti ant švaraus pjūvio, ryškių spalvų, kad pasirodo, kai jūs įdėti pirštą į jį. Jei iš šaldytos mėsos paketas jokių mėlynių, tai reiškia, kad saugojimo arba pakavimo vientisumo taisyklės buvo pažeistos. Pastaba ledo kristalai kiekius kartotinus, jei rožinė – tai reiškia, kad produktas yra nebeužšaldant.

Renkantis mėsą, turėtų turėti aiškią idėją, ką norite iš jo pasigaminti. Dėl patiekalų, kurie paruošti iš žalios mėsos sudėtingesnių skonio ir aromato, pvz tartratui ar carpaccio, mėsa turi atitikti itin griežtus reikalavimus. Tačiau aukštos kokybės žalia mėsa svarbu pasirinkti ne tik gauti skanų patiekalą, bet ne pakenkti jūsų kūno.