7 maisto produktai, padedantys atsikratyti nepageidaujamų riebalų

Nepageidaujami kilogramai dažniausiai nusėda ant pilvo ir šlaunų, o jų atsikratyti nėra paprasta net ir aktyviai sportuojant. Tačiau jeigu pasirinktas treniruotes derinsite su specialia mityba, papildomi kilogramai kris kur kas greičiau. Pateikiame maisto produktų sąrašą, kurie padės nusikratyti riebalų nuo pilvo ir šlaunų.

Kiaušiniai

Kiaušiniuose yra vitamino B12, kuris padeda organizmui efektyviau deginti riebalus. Kiaušiniai taip pat suteikia sotumo jausmą, todėl sustabdo Jus nuo persivalgymo.

Žemės riešutų sviestas

Šis maisto produktas yra magnio šaltinis, o magnis stimuliuoja organizmo ląsteles ir skatinas jas aktyviau perdirbti energiją. Tačiau prieš vartodami žemės riešutų sviestą, įsitikinkite, kad neturite alergijos riešutams.

Marinuoti agurkai

Viename vidutinio dydžio agurke yra vos septynios kalorijos, o tikriausiai akivaizdu, kad daugiau energijos prireiks agurkų marinavimui.

Sūris

Pieno produktuose yra linoleno rūgšties, kuri padeda organizmui deginti riebalus, todėl drąsiai rinkitės savo mėgstamus sūrio produktus.

Žalioji arbata

Apie žaliosios arbatos naudą kalbama išties daug, todėl apie jos naudą tikriausiai žinote. Žalioji arbata greitina medžiagų apykaitą ir joje yra katechinų – antioksidantų, kurie naikina organizme susikaupusius riebalus.

Avokadas

Avokade yra L-karnitino, amino rūgšties ir daug naudingųjų riebalų, kurie ilgam suteikia sotumo jausmą.

Jogurtas

Jogurtuose yra probiotikų ir naudingųjų bakterijų, kurios padeda palaikyti gerą virškinimo sistemos darbą ir greitindamos medžiagų apykaitą mažina riebalų kiekį. Tiesa, reikėtų rinktis liesesnius jogurtus.