Kaip užšaldyti obuolius?

Šaldymas yra geriausias paruošimo būdas siekiant išsaugoti visas naudingas daržovių, vaisių ar uogų savybes. Pasirodo, jūs netgi galite užšaldyti obuolius. Tai bus naudinga, jei šaldiklyje turite daug laisvos vietos ir daug naminių obuolių, kuriuos reikia kažkaip perdirbti.

Šaldytus obuolius galite naudoti įvairiai: iš jų galite virti kompotą, naudoti pyragams ir varškės apkepams kepti, gaminti saldų padažą blynams ir blyneliams, tyrę kūdikių maistui.

Prieš užšaldant, obuoliai turi būti perdirbti: nuplaukite, nulupkite, išimkite sėklų šerdį. Tada užšaldykite obuolius taip, kaip jums labiausiai patinka.

Jei norite saldžių padažų ir kokteilių, geriausia obuolius užšaldyti tyrės pavidalu, šiek tiek įdėjus cukraus. O kepimui obuolius užšaldykite griežinėliais. Tokie obuolių griežinėliai gali būti naudojami ruošiant charlotte, pyragus bei kitus desertus.

Kaip užšaldyti obuolių tyrę su cukrumi

Darbui mums reikia:
obuolių – 1 kg
cukraus – 100 g
puodo
peilio
virtuvinio kombaino
plastikinių indų šaldymui

Paruošimas:

1. Nulupkite obuolius, išimkite sėklų kamerą ir susmulkinkite virtuvės kombaino pagalba iki tyrės (priedas – metalinis peilis).

2. Į puodą supilkite obuolių tyrę, suberkite cukrų.

3. Verdame 3-4 minutes. Gautą masę atšaldome.

4. Padalinkite obuolių tyrę porcijomis ir sudėkite į plastikinius šaldymo indus. Uždarykite dangtį, siųskite į šaldiklį.

Kaip užšaldyti obuolių skilteles

Darbui mums reikia:
obuolių – 1 kg
vandens – 500 ml
citrinos rūgšties – 0,3 arbatinio šaukštelio
peilio
maišelių šaldymui

Paruošimas:

1. Nuplaukite obuolius, nulupkite, išimkite sėklas ir pašalinkite šerdį, supjaustykite griežinėliais.

2. 5 minutėms panardinkite riekeles šiek tiek parūgštintame vandenyje (0,3 šaukštelio citrinų rūgšties ištirpinkite 500 ml vandens).

3. Sudėkite obuolių skilteles porcijomis vienu sluoksniu (tai svarbu) į šaldymo maišelius. Kiek įmanoma išspauskite orą iš maišelių. Siųskite į šaldiklį šaldymui.2 komentarai apie “Kaip užšaldyti obuolius?”

Komentarai yra išjungti.