Maistas padedantis stiprinti raumenis

1. Pienas

Kada nors esate ragavę naminio pieno? Jeigu atsakėte taip, tai tikriausiai prisimenate kokio gardaus jis skonio. Tačiau ar žinote apie jo naudą? Pienas kuria stebuklus ir sportininkams padeda formuoti raumeningą kūną. Pienas turi didelį maistinių medžiagų tankį, yra pilnas baltymų ir turi svarbių amino rūgščių. Vartokite raumenų gerovei bet kokį pieną. Stebėkite, kaip auga jūsų raumenys!

 

2. Jautiena

Jautienos negalima nepaminėti šiame sąraše. Jautienos sudėtyje yra geležies, cinko ir kreatino. Kaip jau yra žinoma, cinkas puikiai tinka testosterono didinimui, geležis yra vienas iš labiausiai paplitusių kūno metalų, o kreatino preparatai gamina adenozino trifosfatą (ATP ar energiją). Jautiena puikiai tinka raumenų auginimui.

3. Vištiena

100 gramų vištienos turi 27 gramus baltymų. Turi daugybę aminorūgščių, ir ją galite pagaminti keliais skirtingais būdais (kad nebūtų nuobodi). Vištienos krūtinėlė turi mažai riebalų, o tamsioje mėsoje yra didesnis riebalų kiekis. Vištiena puikiai tinka raumenų augimui.


Taip pat skaitykite: Kiek virti vištieną? / Kaip marinuoti vištieną?


 

4. Žuvis

Neriebios žuvys turi aukštos kokybės baltymų, taip pat yra pilnos svarbių vitaminų ir omega-3 riebalų rūgščių. Yra tik keletas patiekalų, kuriuos galite valgyti, ir kurie turi tokią pat maistinę vertę.

 

5. Riešutų sviestas

Riešutų sviestas turi didelį kalorijų tankį, suderintą su geraisiais riebalais ir baltymais. Tai yra pagrindinis maistas, skirtas auginti masę ir raumenis. Išmeskite sūrio mėsainį ir geriau suvalgykite žemės riešutų sviesto ir želė sumuštinį. Tai padės jums pasikrauti sportui reikalingų kilogramų ir sustiprėti.