Šokoladinis Martini (Chocolate Martini)

Šokoladinis Martini yra saldus, šokoladinio skonio kokteilis, kuris gali būti lengvai paruošiamas namuose. Yra keletas receptų, kuriuos galima naudoti, tačiau pagrindiniai ingredientai yra degtinė ir šokoladinis likeris arba kreminis likeris.

Norint paruošti šokoladinį Martini, reikia sušlapinti kokteilinės taurės kraštus šokoladiniu likeriu, kad kakavos milteliai geriau priliptų. Tada reikia supilti degtinę, šokoladinį likerį ir ledą į kokteilių plaktuvą ir gerai suplakti. Galiausiai, gautą gėrimą reikia perkošti per sietelį į paruoštą ir atšaldytą kokteilinę taurę ir papuošti šokoladiniais saldainiais.

[the_ad id=”6305″]

Kitas receptas reikalauja 30 g juodojo šokolado, 25 ml riebios grietinėlės, 30 ml degtinės, 15 ml sauso vermuto ir smulkinto ledo. Norint paruošti šokoladinį Martini, reikia sudėti smulkintą ledą į martinio taurę, kad ją atvėsintų.

Ingredientai:

  • 60 ml degtinės;
  • 45 ml šokoladinio likerio (tinka ir kreminis likeris);
  • Šiek tiek ledo;
  • Šokoladiniai saldainiai (papuošimui);
  • Kakavos milteliai / pudra (papuošimui).

Paruošimas

  1. Šiam kokteiliui pateikti naudokite aukštą kokteilinę taurę ant kojelės. Prieš pradedant maišyti kokteilį, sušlapinkite taurės kraštelius šokoladiniu likeriu, kad kakavos milteliai geriau priliptų.
  2. Tuomet supilkite degtinę, šokoladinį likerį į kokteilių plaktuvą su ledu.
  3. Gerai viską suplakite. Perkoškite gautą gėrimą per sietelį į paruoštą bei atšaldytą kokteilinę taurę.
  4. Gautą gėrimą papuoškite šokoladiniais saldainiais.


Parašykite komentarą